امروز : یک شنبه 16 1401
Card image

سرویس های خدمات بانکداری باز نیکاتک چیست؟

بانکداری باز (Open Banking) چیست؟ نیکاتک چه ماموریتی در اجرای آن دارد: سرویس های خدمات بانکداری باز نیکاتک چیست؟

Card image

بانکداری باز (Open Banking) چیست؟

بانکداری باز (Open Banking) چیست؟ رویکرد ما در شرکت نیکاتک استفاده از فناوری های نوین و ایجاد بستر امن و نوآمور برای هم وطنان عزیزمان بوده است که راحتی و سهولت در استفاده از خدمات بانکی و بیمه ای را برایشان به ارمغان آوریم. بنابراین به سمت Open banking و Open API رفتیم و با استفاده از این مفاهیم اهداف سازمانی خود را جلو بردیم و اکنون در حوزه بانکداری، بیمه، قبوض، مخابراتی، خودرویی و سازمانی سرویس هایی را در اختیار داریم که به زودی در نسخه عملیاتی خود با حضور مدیران بانکها و بانک مرکزی از آنها رونمایی خواهیم نمود.

Card image

سبد گردان بورس و اوراق بهادر

نیکاتک نمایندگی سبد گردان در دفاتر نمایندگی نیکاتک سراسر کشور نماینده شرکت سبد گردان آرمان اقتصاد با مجوز رسمی از سازمان بورس و اوراق بهادر مزیت عمده سبد گردانی برای سرمایه گذاران استفاده از علم و تجربه ی مدیران سبد و مشاوره ‌های تیم تحلیل شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد در جهت افزایش بازدهی دارایی است.

Card image

دریافت تندیس از اجلاس سراسری تجلیل از مدیران برتر و ارزش آفرین ملی

به گزارش روابط عمومی شرکت نیکاتک : اجلاس سراسری تجلیل از مدیران برتر و ارزش آفرین ملی با رویکرد معرفی چهره های نامی صنعت و اقتصاد کشور با حضور مدیران برگزیده بخش‌های دولتی و خصوصی در حوزه صنعت ، تجارت و صادرات ، نمایندگان محترم مجلس ، اساتید برجسته دانشگاه در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد. در این مراسم با توجه به ارزیابی انجام شده و بررسی امتیازات کسب شده در دبیرخانه اجلاس ، تندیس مدیر برتر و ارزش آفرین ملی به آقای دکتر عطائی مدیر عامل شرکت نیکاتک اهداء گردید . توسعه کسب و کار در فضای ملی و بین المللی، اهمیت مدیریت استراتژیک در کسب کارها، نقش مهارت، خلاقیت و نوآوری در توسعه کسب و کار اقدامات ابتکاری مدیران در حوزه بازاریابی و فروش از جمله اهداف، رویکردها و محورهای ارزیابی این اجلاس سراسری است. همچنین کارآفرینی، خلاقیت، استفاده از تکنولوژی برتر و بومی سازی، قابلیت تجاری سازی و خلق ثروت از محورهای ارزیابی مدیران در این اجلاس بود.

Card image

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

Card image

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه

اطلاعیه مهم بازدیدکنندگان محترم سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از غرفه 38 خدمات هوشمند یکپارچه نیکا تک با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای متخصصین، پژوهشگران،نمایندگان و پرسنل محترم نیکاتک ، علاقمندان و دوستان و همکاران طرف قرارداد نیکا تک مرتبط مقدور میباشد. لذا خواهشمند است اطلاعات مربوطه را تکمیل نمایید. بعد از تکمیل فرم پیامکی حاوی شناسه برای شما ارسال خواهد گردید. جهت ورود به نمایشگاه و دریافت پکیج رایگان بهداشتی، میبایست پیامک ارسال شده را به مسئولین مستقر در ورودی نمایشگاه نشان دهید. ⏳ 18 الی 21 خردادماه 1400 ⏰ ساعت بازدید: 10:00 الی 18:0 🏢 اتوبان چمران، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران لینک ثبت نام بازدیدکنندگان 👇🏻 iranfinex.ir/vis

Card image

لوگوی خدمات هوشمند نیکا تک رو نمایی گردید.

رو نمایی از لوگوی خدمات هوشمند یکپارچه نیکا تک با حضور مسئولین و مدیران شرکت و تقدیر و تشکر و اهداء اوح وتقدیر از طراح لوگو جناب آقای مهندس توحید مرادی بیستم خرداد 1400

Card image

سوالات متداول

در حال بروز رسانی این بخش هستیم

Card image

خوش آمدگویی نیکاتک

ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمام دوستان عزیز نیکاتک ورود شما به جامعه نیکاتک را خیر مقدم عرض می نماید