امروز : دوشنبه 02 1401
خدمات دیتا سنتر

انتقال سایتهای اینترنتی ایرانی به داخل کشور از سال 1387 به صورت جدی در دستور کار مدیران سازمانها و شرکتهای مهم از جمله وزارتخانه ها، سازمانهای دولتی، شرکتها و نیز مراکز حساس سیاسی، اقتصادی و

تاریخ ارسال : 99/10/05

خدمات دیتا سنتر

انتقال سایتهای اینترنتی ایرانی به داخل کشور از سال 1387 به صورت جدی در دستور کار مدیران سازمانها و شرکتهای مهم از جمله وزارتخانه ها، سازمانهای دولتی، شرکتها و نیز مراکز حساس سیاسی، اقتصادی و فرهنگی قرار گرفته است. برای کمک به تحقق این امر ملی، شرکت لایزر به عنوان شرکتی پیشتاز در عرصه IT کشور و دارنده رتبه یک شورایعالی انفورماتیک و گواهینامه های ISO 9001 و(ISO 27001(ISMS، با هدف ارتقاء امنیت (IT Security) و پایداری خدمات (Business Continuity) در حوزه فنآوری اطلاعات اقدام به راه اندازی دیتاسنتر با استاندارد جهانی نموده است .

شرکت لایزر با استفاده از ظرفیت ایجاد شده در حال حاضر آمادگی ارائه کلیه خدمات مربوط به دیتاسنتر از جمله ارایه سرور اختصاصی (Dedicated Server) ،میزبانی سرور (Co-Location)، سرور اختصاصي مجازي (Virtual Private Server) و ميزباني صفحات وب (Web-Hosting) به شرکتها و سازمانهای علاقمند را دارد. از ویژگی های دیتاسنتر لایزر می توان به ارتباط از طریق فیبرنوری با شرکت ارتباطات زیرساخت ایران، شرکت مخابرات ایران و شبکه دیتا سنتر اسیاتک اشاره کرد، که این امر پایداری سرویسهای این شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. در ذیل به اصلی ترین ویژگی های دیتاسنتر لایزر اشاره می شود:

بر اساس آخرین استانداردهای جهانی (از جمله CISCO SAFE).

امنیت اطلاعاتی (IT Security).

پایداری خدمات (Business Continuity).

سیستم مونیتورینگ پیشرفته (Network Operation Center) NOC.

سیستم پشتیبانی پس از فروش بصورت 24 ساعته(24/7 Tech Support).

استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی دیتاسنتر.

موقعیت جغرافیایی مناسب.

ارسال دیدگاه :