لیست دانلود

فایهای مورد نیاز

با داشتن تلفن نرم افزاری ۳CX، دیگر نیازی به خرید و استفاده از تلفن‌های دیگر ندارید. نرم افزار ۳CX به تنهایی تمامی امکانات مورد نیاز شما برای برقراری تماس به صورت داخل شبکه و خارج از شرکت، فراهم می‌سازد.

Linphone، نرم افزار متن باز مبتنی بر پروتکل SIP است که برای سیستم‌های عامل‌ iOS, Android, Windows Phone 8, Linux, Windows Desktop, MAC OSX طراحی شده است و افراد می‌توانند به صورت تحت وب از این نرم افزار استفاده کنند.

Blink نرم افزاری ساده، قوی، بسیار جامع و قابل نصب بر روی تلفن همراه است که در جهت توانمندسازی کارمندان برای برقراری ارتباط موثر با یکدیگر، افزایش بهره‌وری و مدیریت یکپارچه آنها، طراحی شده است.

نرم افزار Zoiper، برای تمام کسب‌و‌کارها و ارائه‌دهندگان خدمات، مراکز تماس، ارائه‌دهندگان سرویس‌های VoIP، اپراتورهای تلفن همراه و مشاغلی که نیاز به تلفن‌های هوشمند مستقل از خدمات خود دارند، مناسب است.

نرم افزار Twinkle، یک برنامه رایگان و منبع باز است که برای ارتباطات صوتی از طریق پروتکل VoIP، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه، برای تماس با سیگنالینگ از پروتکل SIP استفاده می‌کند و دارای تماس مستقیم IP به IP است.

WinSCP، یک نرم افزار رایگان و متن باز است که برای انتقال پرونده‌ها در شبکه به صورت خودکار و یا دستی، استفاده می‌شود و مهمترین کارآیی آن، ایجاد ارتباط و انتقال فایل، بین دو رایانه در یک محل و خارج از آن، به صورت کنترل از راه دور می‌باشد.

نرم افزار Phoner، یک سافت فون چندپروتوکلی است که از CAPI ، TAPI و VoIP پشتیبانی می‌کند و امکان برقرای ارتباط صوتی با خطوط تلفن ثابت، تلفن‌های همراه و سیستم‌های تلفن گویا را به کاربران می‌دهد.

برنامه IAXComm، بسیار ساده و کاربردی است و دارای امکانات قابل توجه بسیاری من جمله انتقال خودکار تماس‌ها به دفترچه تلفن، امکان حضور در چندین تماس همزمان و پاسخگویی خودکار به تماس‌های مخابراتی داخلی (با محافظت از رمز عبور) می‌باشد.

نرم افزار Ekiga، که برای برقراری تماس‌های تلفنی، ویدیویی و متنی از طریق اینترنت مورد استفاده قرار می‌گیرد، ترکیبی است از یک برنامه چت ساده و یک ابزار تلفن IP حرفه‌ای که جایگزین مناسبی برای تلفن‌های سخت افزاری است.

نرم افزار wxCommunicator برنامه‌ای بسیار انعطاف‌پذیر است که به راحتی با تمامی ارائه‌دهندگان خدمات VoIP کار می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند با چندین اکانت، اقدام به برگزاری کنفرانس و راه‌اندازی چت روم نمایند و یا تماس تلفنی داشته باشند.

نرم افزار Diax نرم افزاری کامل و در عین حال کم حجم است که تنها برای سیستم عامل ویندوز، عرضه شده و به رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

برنامه PuTTY به زبان C نوشته شده و به صورت یک نرم‌افزار متن باز، ارائه و توسعه داده می‌شود. وظیفه اصلی این برنامه، اتصال به کامپیوتر از راه دور و فراهم آوردن امکان انتقال فایل‌ها، مدیریت داده‌ها می‌باشد.

Xlite ، یکی از معروفترین سافت‌فون‌های رایگان و محصول شرکت CounterPath است. با استفاده از نرم افزار Xlite، می‌توانید تماس‌های صوتی و تصویری را با یکدیگر ترکیب و جلسات خود را مدیریت کنید.

نرم‌افزار TeamViewer، راه حل مناسبی برای به اشتراک‌گذاری محتوای دسکتاپ است. با این نرم افزار می‌توانید اطلاعات دسکتاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و رایانه دیگری را از راه دور کنترل نمایید.